Новини ТІСІТ

Андрій Бакушевич

Андрій Бакушевич

Українсько-польський вищий навчальний заклад ХХІ століття

URL сайту: http://www.tisit.edu.ua

Інформаційно-просвітницький захід «Небезпеку видно не одразу»

26 березня 2018 р. у Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій в рамках проекту «ПОЛіС» відбувся інформаційно-просвітницький захід «Небезпеку видно не одразу» за підтримки міжнародної організації IREX. Студенти та викладачі інституту активно обговорили важливі питання щодо торгівлі людьми та насилля в сім'ї. Студентська молодь мала змогу отримати відповіді на запитання, що стосувалися професійної діяльності патрульної поліції. Учасники заходу були налаштовані на спілкування. Захід пройшов насичено та яскраво.

Детальніше ...

Екскурсія в Музей податкової служби м.Тернополя

23.03.2018 року студенти-економісти 3-4 курсів ТІСІТу відвідали Музей в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. Екскурсовод установи ознайомила студентів із роботою  Головного управління ДФС в області, його функціями, завданнями, та структурою.23.03.2018 року студенти-економісти 3-4 курсів ТІСІТу відвідали Музей в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області. Екскурсовод установи ознайомила студентів із роботою  Головного управління ДФС в області, його функціями, завданнями, та структурою.Після короткої ознайомчої лекції, студенти відвідали Центр обслуговування платників податків та оглянули Галерею робіт учасників конкурсу дитячої творчості.Молоді спеціалісти, залишилися задоволеними почутим, вони розширили свої знання щодо податків та роботи ДФС загалом, тепер студенти більше розумітимуть, для чого існують податки і головне, навіщо їх сплачувати.

Детальніше ...

В ТІСІТі відбулася навчальна лекція на тему «Адміністративна корупція»

В ТІСІТі відбулася навчальна лекція на тему «Адміністративна корупція», яку проводили працівники Тернопільської обласної прокурантури. Студенти з цікавістю відвідали даний захід та активно долучилися до обговорення даної теми. Їм розповіли, як потрібно діяти, щоб запобігти правопорушенню. Адже в теперішній час це є досить актуальною проблематикою. Подана інформація є корисною та пізнавальною. Скажемо разом: «ні корупції».

Детальніше ...

Реєстрація на ЗНО в магістратуру розпочнеться у травні

Для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування («ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

У Міністерстві зазначають, що такі особи не мають проходити реєстрацію, яка відбувається з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Відповідне роз’яснення надає МОН України, оскільки отримує дедалі більше запитів від тих, хто планує цього року вступати на магістратуру на основі бакалавра чи спеціаліста.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Увійти