Новини ТІСІТ

Андрій Бакушевич

Андрій Бакушевич

Українсько-польський вищий навчальний заклад ХХІ століття

URL сайту: http://www.tisit.edu.ua

МОН визнає документи про духовну освіту

8 вересня в Міністерстві освіти і науки відбулось перше засідання Комісії з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання про вищу духовну освіту.

За інформацією прес-служби МОН, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування, який призначений головою комісії, Андрій Шевцов підкреслив важливість початку роботи комісії.

Детальніше ...

Навчання у Польщі: інформаційна зустріч з експертом

Жителям західних областей України у вересні, на початку польської Вступної кампанії-2017, випадає можливість відвідати інформаційну зустріч у рамках проекту «Все про навчання в Польщі». Захід буде проведений для майбутніх абітурієнтів, їх батьків та усіх, хто цікавиться освітою за кордоном.

У рамках інформаційної зустрічі експерт з питань польської освіти, генеральний директор Польсько-української програми «ОсвітаПоль» Руслан Сорока розповість про найактуальніші проблеми щодо стосовно польської освіти, розповість про її переваги, потенціал та перспективи, а також надасть ґрунтовні відповіді на всі питання відвідувачів.

Детальніше ...

МОН анонсувало пропозиції до Умов вступу-2017

Під час засідання Колегії МОН 8 вересня директор департаменту вищої освіти міністерства Олег Шаров анонсував 6 ключових пропозицій міністерства до Умов вступу до ВНЗ у 2017 році.

Зокрема, планується запровадити алгоритм подачі електронних заяв на вступ до вишів, за якого абітурієнт зможе заздалегідь - ще до початку подачі електронних заяв на вступ до вишів - формувати особистий кабінет, заповнювати всю необхідну інформацію та за потреби довантажувати документи.

Детальніше ...

Визначено терміни проведення ЗНО-2017

8 вересня 2016 р.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затвердженоКалендарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Увійти