Новини ТІСІТ

Андрій Бакушевич

Андрій Бакушевич

Українсько-польський вищий навчальний заклад ХХІ століття

URL сайту: http://www.tisit.edu.ua

Відбулась IV міжнародна науково - практична конференція "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті і науці: реалії та перспективи"

25 - 26 квітня в ТІСІТі за участю польських партнерів Вищої школи економічної в Бялистоку (Польща) відбулась IV міжнародна науково - практична конференція "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті і науці: реалії та перспективи". 25 - 26 квітня в ТІСІТі за участю польських партнерів Вищої школи економічної в Бялистоку (Польща) відбулась IV міжнародна науково - практична конференція "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті і науці: реалії та перспективи". Доповіді провідних науковців, експертів, представників бізнесу та виступи учасників студентського круглого столу  прозвучали в режимі онлайн (наживо). Підсумки роботи конференції, напрацьовані рекомендації від польських та українських учасників для бізнесу, освіти і науки щодо посилення міжнародної співпраці у реалізації спільних місцевих і європейських проектів та програм будуть викладеніу збірнику матеріалів конференції, міжнародних фахових виданнях.

Детальніше ...

ТІСІТ став учасником проекту DOBRE

  18-20 квітня викладачі кафедри міжнародної економіки та маркетингу Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій к.е.н. проф. Іванна Бакушевич, к.е.н Дарія Гощинська та к.е.н. Ірина Мартиняк пройшли підвищення кваліфікації в рамках освітнього консорціуму проекту DOBRE. Варто зазначити змістовність та високу професійну майстерність тренерів проекту – фахівців у сфері публічного адміністрування та публічної політики Краківського економічного університету. В складі учасників польської делегації на навчальному семінарі в Тернополі були:

  1. Д-р габ., Марчін Завіцкі (dr hab. Marcin Zawicki)
  2. Д-р Міхав Кудвач (dr Michał Kudłacz)
  3. Д-р Роман Жебчук (dr Roman Zhebchuk)
Детальніше ...

Відбулась презентація Програми імені Фулбрайта в ТІСІТ

4 квітня 2018 року в  Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулася зустріч з представниками програми імені Фулбрайта.  

Учасники зустрічі мали можливість дізнатись:

  • що надає Програма;
  • умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США;
  • критерії відбору учасників, етапи конкурсів, особливості вибору американських університетів для фіналістів Програми та умови гранту.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Увійти